KIM JESTEM?


Nazywam się Julia i witam Cię na moim blogu :) Jestem estetką interesującą się wszystkim dookoła. Mam słabość do czarnej kawy, lodów i dobrego jedzenia. Jestem zakochana w podróżowaniu, fotografii oraz w jeździe na snowboardzie. Moją pasją od dziewięciu lat jest malowanie i rysowanie. Obecnie mieszkam w Wielkiej Brytanii i studiuję architekturę :)



o czym piszę?

Na blogu piszę głownie o podróżowaniu, designie, modzie, a także od czasu do czasu pokazuję moje prace. Założyłam go aby móc się z Wami dzielić wszystkim tym co mnie interesuje i co piękne :)




6 komentarzy:

 1. Anonimowy30.11.15

  Podziwiam Cię. Jesteś taka pozytywna. Śledzę Cię od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że strasznie ciekawią mnie twoje praktyki; jak je znalazłaś; co konkretnie robisz itp. Ostatnio łapią mnie chwile słabości, może masz jakieś pozytywne słowa dla mnie? Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć! Bardzo mi miło, że do mnie napisałaś i to jeszcze tak miłe słowa. Nawet nie wiesz ile dla mnie znaczą :) Jeżeli chodzi o mój staż, to pracuję w takiej Krakowskiej firmie no i jestem po prostu grafikiem komputerowym – pracuję w Photoshopie. Robię głównie infografiki, ale też jakieś loga albo inne rzeczy do druku.
   Każdy z nas czasem ma gorsze dni, miesiące… Ja też wiele razy to przechodziłam i pewnie jeszcze nie raz mnie to czeka. To nic przyjemnego, ale nie można zapominać, że masz wokół siebie ludzi, którym zależy na tobie i cię kochają. Życie czasem daje w kość, ale zaraz potem wszystko wraca do normy. W każdym dniu trzeba znajdować najmniejsze rzeczy, które sprawiają ci szczęście.
   Co do przyszłości i tego, że nie wiesz kim chcesz być…. Cóż… Mogę ci powiedzieć tyle, że jestem w drugiej liceum, zaraz matura, a moi znajomi ciągle nie wiedzą co chcą robić. Jest to ciężkie, to prawda, ale takie rzeczy przychodzą niespodziewaniei na pewno znajdziesz coś dla siebie!

   Pozdrawiam, Julczak ;)

   Usuń
  2. Anonimowy1.12.15

   Dziękuję bardzo :) Największy dylemat mam między architekturą, a grafiką 3D (a oba się ze Sobą wiążą), ale pewnie tak jak piszesz odpowiedź przyjdzie sama a jakiś czas. Jeszcze raz bardzo dziękuję za radę. I jesteś moją inspiracją, bo dzięki Tobie teraz chcę stworzyć swoje portfolio z grafikami 3D, aby w przyszłym roku poszukać może jakiegoś stażu ( to wydaje się być super :D )
   Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.
   P.S. Jesteś taką miłą osobą <3

   Usuń
  3. Anonimowy1.12.15

   Hej, mam jeszcze jedno pytanie- Myślałaś o nakręceniu jakiegoś vloga? Bo ja bym z przyjemnością obejrzała :)

   Usuń
  4. Nie… Raczej się do tego nie nadaję ;D

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz, na każdy postaram się odpowiedzieć! :)
Spam nie będzie akceptowany.

Copyright © 2017 DO YOU LIKE MY ART?